Guther® Yıkama Takip Programı

Firma: Venof
Ürün Hakkında Bilgi

Guther®, temizodanızın / hassas bölgenizin zorluklarına tamamen uyarlanmış benzersiz bir giysi ve ekipman izleme yazılımıdır.Dünyanın her yerindeki temizodalarda ve hassas tesislerde kendini kanıtlamıştır ve maliyetleri düşürürken işinizin güvenliğine yatırım yapmanızı sağlar.Guther®, tüm merkezi temizoda tedarik departmanı süreçlerinin desteklenmesi için vazgeçilmez bir yazılımdır. Guther® yazılımı ile temizodanızdaki organizasyon mükemmel bir şekilde çalışır. Venof® Akredite Teknoloji, bu web tabanlı sistemi, özellikle temizoda giysileri ve ekipmanlarının kolay ve hatasız izlenmesi için geliştirdi.

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

Medikal, Tıbbi Cihaz, Yarı-iletken, Elektronik, Uzay, Otomotiv, Lazer, Savunma, Nanoteknolojiler, İlaç, Mekatronik , Hassas Uygulama ve Cihaz Geliştiriciler ,Gıda

Malzeme +

Teknik Özellikler +

Kolay Kullanım
Hızlı, kullanıcı uyumlu ve kullanıma hazır. Basit içerik yönetim sistemimiz kolay ve sezgiseldir. Bir geliştiriciye veya karmaşık bir dağıtıma gerek yok.

Yüksek Teknoloji
Yapay zeka kullanarak sizi daha üretken kılmak hedefiyle sürekli kendimizi geliştiriyor, yeni gelişmeleri takip ediyor ve özellik portföyümüzü genişletiyoruz.

Gizlilik & Güvenlik
İçeriğinizi meraklı gözlerden koruyun. Güvenlikten ödün vermeden verilerinize erişim sağlayın. Eşsiz yapısı ve artan kontrol seviyeleri sayesinde, bir güvenlik ihlali olasılığı çok daha düşüktür.

Sürekli Güncel
Optimum performansı sağlamak için yazılımınız sürekli güncel tutularak , yazılım yönetimi sürecinizi basitleştirir ve varlık yönetimiyle ilişkili planlama süresini ve giderlerini azaltır.

Kalite Garanti Belgeleri +

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum