PPG Temizoda Kilitli Dolapları

Firma: Poli Panel Group
Ürün Hakkında Bilgi

Our Lockers are suitable and compatible with all cleanroom change areas. As we manufacture ourselves, we can produce our lockers to a variety of bespoke specifications based on our clients' needs or preferences. Ventilated or non-ventilated, freestanding with adjustable feet, or completely flush between walls, flooring and other lockers.

The options do not end there. For example you can have locking options (key or combination). We can produce lockers to any non-standard configurations and specifications.
Available in: 12mm HPL or SS 304

 

PPG Cleanrooms’un kilitli dolapları tüm temizoda değişim alanlarına uygun ve uyumlu olarak farklı ihtiyaç ve tercihlere göre çeşitli şekillerde üretiliyor. Ayrıca havalandırmalı , havalandırmasız , ayarlanabilir ayaklı ya da bağımsız ve ya duvarlar, döşeme ve diğer dolaplarla aynı hizada olmak üzere seçenekler tükenmiyor.Kilitleme ve kombinasyon üzerine de müşteriye özel çözümler sunuluyor.Tüm bunlara ek olarak standart dışı herhangi bir konfigirasyon ve spesifikasyona göre kilitli dolaplar üretilebiliyor. 12 mm HPL veya SS304 mevcuttur.

 

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

Malzeme +

Teknik Özellikler +

Kalite Garanti Belgeleri +

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum