NAYA - Çok Amaçlı Dönüştürülebilir Temizoda Modülü

Firma: NAYA Cleanroom Solutions
Ürün Hakkında Bilgi

Less time to design. Less costs to build. More flexibility

NAYA Modüler Temizoda, prefabrik anahtar teslimi temiz oda çözümümüz, tüm temiz oda gereksinimleri için esnek, mobil ve ölçeklenebilirdir.

Standart bir temizodanın tüm mekanik ve mimari gereksinimlerini bir araya getiren müstakil, modüler bir ünite olarak tasarlanan bu ürün, gelişmiş teknolojik kullanıma ve alanın esnek bir şekilde yeniden kullanılmasına olanak tanır. Bir tesisin planını belirleyen süreçle ilgili tüm özel talepler NAYA'ya entegre edilebilir. Çeşitli ortamlarda kolay, yerinde kurulum için özel olarak tasarlanmıştır ve AB GMP ve FDA gereklilikleriyle tamamen uyumludur.

 

 

 

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

Sistem, çeşitli farklı ortamlara kolayca kurulacak ve çok sayıda potansiyel uygulamada kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. 

İlaç Üretim Tesisleri

Biyoteknoloji

Yaşam Bilimleri 

Tıbbi Cihaz Endüstrisi

Gıda Sanayi

Mikroelektronik 

Steril Laboratuvarlar

Savunma Sanayi

Malzeme +

  • Konsept Temizoda

Çeşitli uygulamalar için temiz oda kümelerinin proje bazlı işlenmesini sağlar. Genellikle daha büyük ölçekli alanlar ve altyapılar için balo salonu veya ünite operasyon yapıları olarak tasarlanırlar. 

Konsept Çözümlerimiz, prefabrik modüler temiz odaların temel özelliklerini kullanırken müşterinin ihtiyaçlarına göre özel bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Boyutları herhangi bir prosese veya ana tesis sınırlamalarına uyacak şekilde kolayca dönüştürülebilir.   

Bu yaklaşım, yeni projeler veya sınıflandırma gereklilikleri için temiz oda alanını değiştirmek veya yükseltmek amacıyla tesisin kolayca ölçeklendirilmesine olanak tanıdığından başlangıç ​​yatırımları için mükemmeldir.

  • Standart Modüller

Geleneksel inşaatın başaramayacağı, hızlı artan kapasitelere yönelik artan ihtiyaçlara yanıt vermek üzere geliştirilmiştir. 

Her biri çift yönlü ve tek yönlü akış seçeneklerine sahip, tamamen tasarlanmış ve yalnızca sekiz hafta içinde satışa sunulan çeşitli boyutlarda mevcuttur . Standart bölümleri, inşaat prosedürlerini, standart kalite kontrollerini ve devreye almayı entegre ederler. Geleneksel tesis yaklaşımlarına kıyasla önemli ölçüde daha düşük maliyetlerle kolayca seri üretilebilirler.

Teknik Özellikler +

Devreye Alma Süreci

Modüler temiz odalarımız tamamen devreye alınmış bir sistemdir. Yeterlilik süresi ve ilgili maliyetler önemli ölçüde azaltılarak ürünün patent ömrü değerinin maksimuma çıkarılması sağlanır. Teslimattan önce NAYA Modüler Temiz Odaların her bileşenini Fabrika Kabul Testi ile, teslimattan sonra ise Saha Kabul Testi ile test ediyoruz.

Temiz odaların yerinde kalifikasyonu ve devreye alınması, profesyonel doğrulama ekibimiz tarafından yerinde sağlanır.

Taşıma ve Kurulum

Prefabrik modüler temiz odalarımızın her bir bileşeni, sahada yalnızca minimum düzeyde kurulum gerektirecek şekilde neredeyse eksiksiz olarak paketlenmiştir. Üretildikten sonra modülleri paketleyip yüklüyoruz ve doğrudan sahaya taşıyoruz.

Tüm bölümler Air Caster teknolojisiyle donatılabilir, böylece modüller kolayca hareket ettirilebilir ve konumlandırılabilir, böylece sahada son montaja hazır hale getirilebilir.

Kalite Garanti Belgeleri +

Uluslararası GMP gereklilikleriyle tamamen uyumludur ve EU GMP'ye göre D, C, B Sınıflarına kadar kolayca seviyelere ulaşabilir.

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum