Mobil Sağlık Aracı Havalandırması

Firma: Klima Klinik
Ürün Hakkında Bilgi

Mobil sağlık araçları steril alan projeleri Sağlık Bakanlığının kalite standartlarına uygun olarak tasarlandı. Özel ölçülerde yapılan sistemler konteyner içerisine uygun projelendirilerek müşteriye sunulur. Mobil sağlık araçlarında hasta ve personel koruması ön plandadır. Mobil sağlık aracı havalandırması tasarımımız ile çevre korumasında üstün teknolojiyi ve mühendisliği birleştiriyoruz. EMS mobil sistemler A.Ş. ile birlikte AR-GE çalışmalarını başarıyla tamamlayarak performans testlerini tamamladık.

 

 

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

Mobil sağlık araçları (mobil laboratuvarlar, kanser tarama araçları, göz muayene araçları) 

Malzeme +

Cihaz ana yapısı egzoz üniteleri ve soğutucu ünite galvanizli çelik sac üzeri epoksi polyester toz boya kaplamadır. Çalışma alanı transfer bölgesi çift taraflı sızdırmaz yapıda kapaklı olup malzeme transferini kolaylaştırmak için iç alanda sökülebilir düz tepsisi bulunmaktadır. Cihaz çalışma alanı içerisinde sızdırmaz uv-c armatürü olacaktır. Cihaz hava girişlerinde F7 ön filtre bulunmaktadır. HEPA H14 filtreler sayesinde personel, hasta ve çevre koruması mükemmel sağlanmaktadır. İç alan basınç farkı manuel olarak fark basınç manometresi ile görsel olarak takip edilebilir.

Teknik Özellikler +

a- Egzoz HEPA H14 99,99 filtreler
b- Egzoz havasında UVc sterilizasyonu
c- Ebm yüksek basınçlı derin vakum blower
d- Ambülans içerinde personel koruması 
e- Yüksek hava çevrim oranları ile araç içi İSO Class-7/8 şartlarının sağlanması
f- Özel hava akış tasarımı sayesinde hasta havasının HEPA H14 filtre ile korunması
g- Dx Soğutucu ünite havasının Filtre ve UVc ile korunumu
h- Negatif/pozitif basınç sistemi sayesinde mükemmel çevre korunumu

Kalite Garanti Belgeleri +

Mobil biyo-güvenlik ürünleri ile yüksek hassasiyette personel ve çevre koruması yapabilirsiniz. Mobil sistem üreten firmalara proje ve uygulama desteklerimiz ile DSÖ standartlarına uygun üstün performanslı ürünler üretiyoruz.

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum