GloveGuard

Firma: Klima Klinik
Ürün Hakkında Bilgi

GloveGuard üstün performansı ile personel,ürün ve laboratuvar korumasında kullanılır.TS EN 12469 Sınıf 3 biyogüvenlik kabini (Eldivenli kabin) olarak tasarlanmıştır. Birkaç bileşenden oluşmaktadır. Ana kasa ve üzerindeki eldivenlerle çalışma yapılabilen güvenli iç ortam sağlamaktadır. Eldivenlerin üzerinde çalışma ortamının rahatlıkla görülmesine izin veren lamine cam yer almaktadır. Ana kasaya bağlı olan transfer bölümü aparatların ve malzemelerin çalışma ortamına girişini minimum hava sızdırma sistemiyle gerçekleştirilmesine olanak sağlar. HEPA filtre içeren hava giriş ve egzoz üniteleri sayesinde ana kasa içerisinde partikül temizliği gerçekleşmektedir.

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

Covid-19 Teşhis ve Tanı Laboratuvarları, Tüberküloz Laboratuvarları, BSL-2 Laboratuvarları,Personel koruması gereken fiziki işlemler

Malzeme +

Cihaz ana yapısı galvanizli çelik sac üzeri epoksi polyester toz boya kaplamadır. Çalışma alanı transfer bölgesi çift taraflı sızdırmaz yapıda kapaklı olup malzeme transferini kolaylaştırmak için iç alanda sökülebilir düz tepsisi bulunmaktadır. Cihaz çalışma alanı dışında sızdırmaz aydınlatma armatürü olacaktır. Cihaz hava girişleri uygun konumlara getirilerek dekontaminasyon için uygun hava akışı sağlanabilmektedir. İhtiyaç dahilinde egzoz çıkışı üzerine boru bağlantısı yapılarak egzoz havası destek fanı ile dış alana taşınabilir. Ön cam temizlik ve cihaz yerleşimi için sökülebilir yapıdadır. İç alan basınç farkı manuel olarak fark basınç manometresi ile görsek olarak takip edilebilir. 

Teknik Özellikler +

EC teknolojisinde sahip fan, 220 Vac 50/60 Hz, izolatör eldiveni

Kalite Garanti Belgeleri +

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum