IsoGuard İzolasyon Yoğun Bakım Ünitesi

Firma: Klima Klinik
Ürün Hakkında Bilgi

Enfekte hastaların (covid,tüberküloz,yoğun bakım hastalıkları vb.) negatif basınç altında korunduğu izolasyon odalarının havalandırma sistemleri. Özel havalandırma cihazları sayesinde üstün koruma sağlanmaktadır. Personel ve çevre korumasının ön planda olduğu isoGuard® sistemi en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

Covid-19 hasta odaları, enfekte hasta odaları, kemik iliği transplantasyon hasta odaları, yanık hasta odaları   

Malzeme +

Ebm Akıllı otomasyon sistemi ile çoklu FFU uygulamaları, çalışma ve alarm bilgilerinin takibi, Temizoda tavan panelleri ile uyumlu, kolay filtre değişimi 

Teknik Özellikler +

  • Enfeksiyon hastaları için özel hasta odası havalandırma sistemi
  • DIN 1946-4 (2019) standartına uygun
  • Hasta, personel ve çevre koruması
  • H14 99,999 HEPA filtreli egzoz sistemi
  • UVc 254 Nm sterilizasyon
  • H13 HEPA filtreli havalandırma 10 çevrim/saat
  • Negatif – pozitif basınç
  • BMS sistemleriyle uyumlu duvar tipi konvansiyonel panel
  • ISO 14644-1’e göre class-8 hasta odası

Kalite Garanti Belgeleri +

Din 1946-4 (2019) standardına uygun, enfeksiyon hastaları (negatif) ve korunaklı hastalar (pozitif) için dizayn edilmiştir.Hasta ve personel koruması. Üstün çevre koruması. Sağlık tesislerinde steril alanların oluşturulması (Proje-danışmanlık-süpervizyon), işletilmesi ve korunması, dokümantasyon ve iyi sağlık uygulamalarına katkıda bulunacak ürün ve hizmetlerimiz ile Klima Klinik® Türkiye'de önemli bir rol oynamaktadır. Covid-19, tüberküloz, avian influensa gibi yüksek patojen hastaların güvenliği için Klima Klinik® mühendisleri tarafından tasarlandı. Mikropor® Yüksek Kapasiteli MVH HEPA Filtreler IsoGuard sisteminde kullanılan yüksek kapasiteli Mikropor® HEPA filtreler ile maksimum ömür, minimum bakım planı yapılabilir. EN1822-4 sertifikalı, yüksek kapasite, Covid-19, tüberküloz, kuş gribi gibi bulaşıcı virüslerde tam koruma sağlar. İzolasyon odası egzoz havasını korumak için geliştirdiğimiz EN1822-4 HEPA H14 filtrelemeli ve DIN 1946-4 normuna uygun sistem. Hasta ve personel koruması ile üstün performans sağlar.

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum