X- Crofcu

Firma: TROX TURKEY
Ürün Hakkında Bilgi

X-CUBE CROFCU , temiz odaların şartlandırılması & hava dağıtım işlerinin tek bir cihazla gerçekleştirilebilmesine olanak sağlayan akıllı ve esnek yapıda bir klima santralidir. ISO 14644-1 'a göre tüm sınıftaki temiz odalara hitap edebilen, montaj kolaylığı sağlayan, hızlı devreye alınabilen, esnek yapısı sayesinde temiz odaların iklimlendirilmesi için eşsiz patentli bir üründür.

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

X-CUBE CROFCU temizodalar için özelleşmiş patentli bir üründür.

Eşsiz tasarımı sayesinde temiz odaların istenilen koşullarda iklendirilmesini ve hava dağıtımının hassas bir şekilde  gerçekleştirilmesine olanak yaratmaktadır.

Malzeme +

X-CUBE CROFCU , X-CUBE klima santrali karkasına ve özelliklerine sahip temiz odalar için özelleşmiş bir klima santralidir. X-CUBE CROFCU klima santralinin panel yapısı ; galvaniz çelik üzeri toz boya kaplı profillerden, 1 mm kalınlıklı galvaniz çelik üzeri toz boya kaplı dış panellerden, 1 mm kalınlıklı paslanmaz çelik iç panellerden, paneller arası kaya yünü izolasyonundan oluşmaktadır. Cihazın panellerinde yüksek sızdırmazlık sağlayana sıvı conta kullanılmaktadır.Cihazlarda EC motorlu Plug fan, bakır boru-alüminyum kanat-bakır kollektör ve paslanmaz çelikten imal soğutucu batarya, TROX marka VAV ler ve talebe göre yüksek seviye filtrelerden oluşmaktadır.

Teknik Özellikler +

X-CUBE CROFCU cihazı C4 sınıfı korozyon dayanımına sahip panellere sahiptir.

X-CUBE CROFCU 'da yüksek enerji verimliliğine sahip EC motorlu Plug fanlar kullanılmaktadır.Yüksek hijyen gereksinimlerinin karşılamaktadır. Entegre kontrol ünitesi sayesinde tüm parametreler fabrikada yapılmaktadır.
Böylece devreye alma süreci hızlı ve kolay olmaktadır.

Tak çalıştır olarak teslim edilmektedir. Cihaz boyutları gereği 1.2 metrelik gizli tavan konumlandırılmasına uygundur.

Kalite Garanti Belgeleri +

* Declaration of Hygiene Conformity
* Declaration of incorporation
* EU Machinery Directive
* ISO 9001

* Test Report 130251 - C4 Corrosion
* RLT
* Eurovent 

* Patentli Tasarım 

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum