Mini Pileli Filtre FHD

Firma: TROX TURKEY
Ürün Hakkında Bilgi

FHD yüksek filtrasyon gerektiren kritik mahallerde kullanılması önerilen, temiz odalar için özelleşmiş, mini pileli, yüksek verimli hepa ve ulpa sınfılarında filtredir.

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

FHD temiz odalarda, endüstriyel uygulamalar, araştırma laboratuvarları, tıbbi uygulama alanları, ilaç ve nükleer mühendislik uygulamalarında kullanılmaktadır.

Malzeme +

Filtre pileleri yüksek kaliteli, neme dayanıklı kıvrılmış cam liflerden imal edilmiştir. Ara malzemesi termoplastik malzemeden imaldir ve kesintisiz bir pile alanı sunmaktadır. Ara dolgu malzemesi olarak iki bileşenli poliüretan yapıştırıcı kullanılmaktadır. Filtre çerçevesi alüminyumdan imal edilmiştir.Kanal bağlantı ağızlı kasası galvaniz çelikten imaldir. 

Teknik Özellikler +

Mini pileli FHD  filtre aeresoller, zehirli tozlar, virüsler ve bakteriler gibi zor ayırt edilen partikülleri tutar.Temiz odaların kontrol altındaki besleme ve emiş havalarınının temzilenmesinde kullanılır. H13, H14, U15 sınıflarında mini pileli fltreler standart ve talep edilen ebatlarda üretilebilmektedir.Standart olarak temiz oda teknolojisi için mini pileli filtre panelleri otomatik filtre tarama testine tabi tutulur.

Kalite Garanti Belgeleri +

* Declaration of hygiene conformity

*  Eurovent Certificate

 

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum