Run Around Coil Heat Recovery System

Firma: TROX TURKEY
Ürün Hakkında Bilgi

Çevrimsel (run around) ısı geri kazanım sistemi rejeneratif bir ısı geri kazanım çeşidi olup, üfleme ve emiş hatları birbirinden tamamen ayrılmıştır. TROX tarafından tasarlanmış hidrolik ünitenin kullanıldığı çevrimsel ısı geri kazanım sistemleri yüksek enerji verimliliği karantisi sunmaktadır. TROX çevrimsel ısı geri kazanım sistemi ile % 80 oranında ısıl verimliliklerine ulaşılabilmektedir.

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

TROX Çevrimsel (run around) ısı geri kazanım sistemi temiz odalarda, yüksek güvenlikli BSL-3 & BSL-4 laboratuvarlarında, ameliyathanelerde, üfleme ve emiş harlarının asla karışmaması istenilen özel uygulamalarda kullanılmaktadır.

Malzeme +

Çevrimsel (run around) ısı geri kazanım sistemi X-CUBE klima santralinde kullanılmaktadır.
Çevrimsel (run around) ısı geri kazanım sisteminde özelleşmiş ısı değiştirici bataryalar kullanılmaktadır.
TROX tarafından geliştirilmiş hidrolik ünite pompalar, genleşme tankı, valfler, ısı değiştiriciler ve otomasyon sisteminden oluşmaktadır.

Teknik Özellikler +

TROX çevrimsel (run around) ısı geri kazanım sistemindeki yüksek ısıl verimlilik; özel tasarım ısı değiştirici serpantinler ve TROX hidrolik ünitenin kullanılması sayesinde elde edilmektedir. Sisteme özel olarak tasarlanmış kanatçıklara sahip ısı değiştiriciler yüksek kapasitelerde ısı transferi yapabilmektedir. Bununla birlikte TROX hidrolik ünite üfleme ve emiş hatlkarı arasındaki akışkan sirkülasyonunu, değişik şartlar altında sürekli yüksek verimlilikte gerçekleşmesi için düzenlemektedir.

Kalite Garanti Belgeleri +

* Declaration of Hygiene Conformity
* Declaration of incorporation
* EU Machinery Directive
* ISO 9001

* Test Report 130251 - C4 Corrosion
* RLT
* Eurovent 

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum