Sıcaklık Nem Haritalama

Firma: GDG Test Ölçüm Sertifikasyon ve Gözetim
Ürün Hakkında Bilgi

Sıcaklık/nem haritalandırmasında kullanılacak olan cihazlar 21CFR Part 211 uyumlu ve müşteri gereksinimlerini karşılayabilecek ölçüm aralığı ve hassasiyette olmalıdır. Ölçüm noktalarının ve nokta sayısının belirlenmesi fiziki şartlar ve var ise müşteri kriterleri ve uygulanması istenilen çeşitli durum senaryoları ölçümler öncesinde tecrübeli saha personelleri tarafından müşteri yetkilileri ile analiz edilerek yapılır.

Sıcaklık ve nem haritalama çalışmaları sonucunda elde edilen tüm veriler var ise uygulanan senaryolarda harcanan süre çıkartıldıktan sonra MKT ve standart sapma değerleri ile analiz edilerek raporlanmaktadır

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

FDA ve cGMP yönetmelikleri ilaç sektörüne hitap eden ürün/hammaddelerin saklaması ve sevkiyatı süresince kullanılan tüm saklama depoları,etüv-soğuk oda,stabilite kabini ve soğuk zincir taşıma araçları gibi alan ve ekipmanların sıcaklık ve nem değerlerinin kesintisiz bir şekilde kayıt altına alınarak bu verilerin saklanmasını istemektedir. Bu kapsamda nem ve/veya sıcaklık kontrollü alan ve ekipmanlarda uygun gözlem noktalarını belirleyebilmek ve worst case noktaların tespit edilmesi için ilgili alanlarda gözlem sensörlerinin yerleşimi öncesinde sıcaklık/nem haritalandırması yapılmalıdır. Yapılan bu haritalandırma işlemleri havalandırma sistemi yada alanda olabilecek onarım,tamirat gibi değişiklik içeren revizyon uygulamalarında ve kullanıcı tarafından belirlenen uygun aralıklarda tekrar edilmelidir.

Malzeme +

Teknik Özellikler +

Kalite Garanti Belgeleri +

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum