Kimo KH-50 Nem-Sıcaklık Datalogger

Firma: Ram Ölçü ve Kontrol Sistemleri
Ürün Hakkında Bilgi

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

Malzeme +

Teknik Özellikler +

KH-50 datalogger dahili sıcaklık ve nem  sensörü sayesinde ilaç sektorunde,temizodalar'da nem sıcaklık takibinde,gıda maddelerinin taşınması ve diğer lojistik faaliyetlerde,depolama faaliyetleri,
üretim ortam koşullarında,arşivlerde,-20ºC ile +70ºC sıcaklık ve 5 ile 95 %RH nem aralığında  ölçüm yapmak için uygundur.Kompakt tasarımı ile pratik ve kullanışlıdır.
Yazılımı ile ölçülen değerleri grafik üzerinde işaretleyebilir,grafik üzerinde ölçüm değelerine dipnot ve açıklama yazabilir.Grafik yakınlaştırma uzaklaştırma ile detaylı ölçülen değerleri görebilirsiniz.
Detaylı değerler analiz tablosu grafik ve tabloları aynı anda beraber görebilme imkanı sunar.Pdf,excel,ölçüm tablosunu jpeg resim olarak kaydedebilirsiniz.
Birden farklı datalogger cihazını toplu olarak liste halinde kayıt edip cihazların listesini görme imkanı sunar yazılımında ve probları var ise probları ve cihazları listeleyebilirsiniz.
Farklı fonksiyonlar seçeneği ile ölçüm değerlerinde hesaplamalar yapabilir.Yazdırmadan önce detaylı önizleme saat,sayfa numarası,dosya görüntüleme seçenekleri,logo değişimi yapabilirsiniz.
16.000 veri ölçüm hafızasına sahiptir.1 dakika ile 24 saat arası ölçüm sıklığı ayarlayabilme imkanı sunmaktadır.Maksimum ve minumum sıcaklık ve nem değerlerini ekran üzerinde okuma imkanı
Mıknatıslı arka yüzey'e sahiptir.IP 40 koruma sınıfına sahiptir.

Kalite Garanti Belgeleri +

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum