Kimo KH 220-O Nem-Sıcaklık-Işık Şiddeti Ölçer Datalogger

Firma: Ram Ölçü ve Kontrol Sistemleri
Ürün Hakkında Bilgi

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

Malzeme +

Teknik Özellikler +

KH 220 Datalogger ile dahili sensoru ile nem-sıcaklık ve ışık şiddetini ölçebilirsiniz.Harici bir prob girişi mevcuttur. Opsiyonel olarak sunulan kimo problar ile Nem-Sıcaklık-Gerilim-İmpulsiyon-Su basıncı-Işık şiddeti ölçebilirsiniz.
Yazılımı ile ölçülen değerleri grafik üzerinde işaretleyebilir.Grafik üzerinde ölçüm değelerine dipnot ve açıklama yazabilir.Grafik yakınlaştırma uzaklaştırma ile detaylı ölçülen değerleri görebilirsiniz.Detaylı değerler analiz tablosu grafik ve tabloları aynı anda beraber görebilme imkanı sunar.Pdf,excel,ölçüm tablosunu jpeg resim olarak kaydedebilirsiniz.
Birden farklı datalogger cihazını toplu olarak liste halinde kayıt edip cihazların listesini görme imkanı sunar yazılımında ve probları var ise probları ve cihazları listeleyebilirsiniz.
Farklı fonksiyonlar seçeneği ile ölçüm değerlerinde hesaplamalar yapabilir.Yazdırmadan önce detaylı önizleme saat,sayfa numarası,dosya görüntüleme seçenekleri,logo değişimi yapabilirsiniz.
Dahili nem sensörü ölçüm aralığı:5 to 95 %RH,Sıcaklık ölçüm aralığı:-20 to +70 °C,Işık şiddeti ölçüm aralığı:0 ile +10 000 ludur.Harici 1 prob girişi:Opsiyonel problar:Sıcaklık,Nem,Akım,Gerilim,İmpulsiyon,Su basıncı,Işık şiddeti ölçüm probları bağlayabilme imkanı mevcuttur.
IP 40 dış koruma sınıfına sahiptir.1.000.000 ölçüm hafızası kapasitesi vardır.1 saniye ile 24 saat arası ölçüm sıklığı ayarlayabilme imkanı vardır.Maksimum ve minumum sıcaklık değerlerini ekran üzerinde okuma imkanı seçenekleri mevcuttur.
Mıknatıslı arka yüzey ve bağlantı ekipmanları ile kolay kurulum sunmaktadır.

 

Kalite Garanti Belgeleri +

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum