Mia Air

Firma: Mikropor
Ürün Hakkında Bilgi

Yaşamlarımızın % 90’ını iç mekanlarda geçiriyoruz, ancak iç mekan hava kalitesi dış mekanlardan 10 kat daha kirli. Bu sağlık sorunlarına yol açabilir ve yaşam kalitemizi düşürebilir. Hava kirleticilerini temizlemek için özel olarak tasarlanan Mia Air , yaşam kalitesini artıracak üstün iç mekan hava kalitesi sunar.

Mia Air , ortam sıcaklığını etkilemeden hava kalitesini sürekli olarak ölçer. Bu, iç mekan havasını odanın büyüklüğüne ve kirleticilerin miktarına göre değişen bir sıklıkta sürekli temizleyerek yaşam kalitesini artırır.

Saatte ortalama 2 kez 100 m2'lik bir odayı temizleyebilen en yüksek kapasiteli cihazlardan biridir.
* Ortalama tavan yüksekliği 3 metre (9.843 ft) olarak kabul edilir.

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

Malzeme +

Teknik Özellikler +

30 yılı aşkın hava filtreleme deneyimi ile Mia Air size en son filtreleme teknolojisini sunar. Mia Air , havadaki ultra ince parçacıkların% 99,99'unu hapsederek temiz temiz hava sağlamak üzere tasarlanmıştır.

0,003 mikrona kadar çok küçük partikülleri hapseden HEPA filtrasyonu kullanarak, Mia Air kirli havayı saniyeler içinde temiz havaya dönüştürebilir.

Dünyanın önde gelen aktif karbon filtresiyle havadaki kimyasal kirleticileri (VOC) yakalayarak, Mia Air kimyasal kirleticileri hapseder ve hava kirliliğinin yol açtığı sağlık sorunlarının gelişme riskini büyük ölçüde azaltır.

"Sınıfının en iyisi" Mia Air HEPA ve aktif karbon filtreleri sadece yüksek verimli filtrasyon sağlamakla kalmaz, aynı zamanda uzun ömürlüdür.

Mia Air'in pratik panel tasarımı, hem kendinizin hem de sevdiklerinizin ortamını hem manuel olarak hem de mobil uygulama ile basit bir şekilde kontrol etmenizi sağlar.

Mia Air Mobile App, ortam hava kalitesi ve filtre ömrü hakkında anında bilgi sağlayan ve cihazla ilgili tüm parametrelere erişim sağlayan hepsi bir arada ekran tasarımıdır.

Filtreyi değiştirme zamanı geldiğinde, mobil uygulama otomatik bir hatırlatma ile çevrimiçi sipariş vermeye izin verir.

Kalite Garanti Belgeleri +

Minimum karbon ayak iziyle Mia Air enerji tasarruflu ve çevre dostudur. Anti alerjik yapısı sayesinde maksimum düzeyde temiz hava sağlar.

Mia Air , CE sertifikalıdır ve yanmaz ABS gövde yapısına sahip tüm yaş gruplarının güvenliği için tasarlanmıştır.

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum