Tyvek® IsoClean® Başlıksız Tulum

Firma: DuPont Türkiye
Ürün Hakkında Bilgi

DuPont™ Tyvek® Temiz Oda Tulumlarıyla kontaminasyon kontrolü

DuPont™ Tyvek® ve DuPont™ Tyvek® IsoClean®, proseslerinizi ve ürünlerinizi temiz ve güvende tutmanız için en zorlu kontrollü ortamlarda kontaminasyona karşı mükemmel güvenlik, konfor ve koruma sağlar.

DuPont™ Tyvek® kullanılarak üretilmiş

DuPont tarafından üretilen, saf ve yüksek yoğunluklu polietilenin sürekli, güçlü liflerinden yapılan Tyvek®, az tüylenir ve kritik ortamlarda risk oluşturabilecek kontaminantlar içermez.Ayrıca halojen de içermediği için Tyvek® kullanılarak üretilen kontamine olmamış tulumlar, standart işlemlerle bertaraf edilebilir.DuPont tulum ve aksesuarları, müşterilerin ihtiyaçlarına hitap edecek son derece yüksek düzeyde kalite, konfor, dayanıklılık, nefes alma ve koruma özellikleri ile üretilmektedir.

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

Temiz işlem görmüş ve Steril Tıbbi cihaz İmalatı

İlaç üretimi

Malzeme +

10-6 (ISO 11137) Sterillik Güvence Seviyesi (SAL). İkili bariyer doğrulanmış paketleme sistemi (seçenek DS) kontaminasyon kontrolü ve sterillik risk yönetimi için. Bir ISO Sınıf 4 Onaylı Temiz Odada paketlenmiştir. Tulum kumaşıyla kaplı iç bağ dikişleri dikiş korumasını destekler ve potansiyel sıvı ve partikül nüfuzunu azaltır.

Tek Kullanımlık

Temiz oda ortamlarında ürün ve prosesi insan kontaminasyonundan korumak büyük önem taşır.Hem çalışanı hem de prosesi korumanın ideal yollarından biri, her kullanım için kanıtlanmış ve belgelenmiş bir bariyer korumasına sahip tek kullanımlık giysilerin kullanılmasıdır.İhtiyaca göre uygun koruyucu giysiye karar verilebilir.

Yeni! Kontrollü Ortamlar için DuPont™ Tyvek® IsoClean®

DuPont, en zorlu temiz oda gereksinimlerine yanıt vermek üzere CE sertifikalı yeni bir Tyvek® IsoClean® tulum ve aksesuar portföyünü piyasaya çıkardı. Tyvek® IsoClean®, DuPont portföyü içinde en düşük partikül dökülmesine sahip olup steril ve steril olmayan versiyonlarının yanı sıra farklı ambalaj seçenekleriyle de sunulmaktadır.

Teknik Özellikler +

Referans: Model IC 183 B seçenek DS IC183 B WH DS

Renk: Beyaz

Beden: SM - 3XL

 

 

 

Kalite Garanti Belgeleri +

Temiz işlemden geçen ve sterilize edilen Tyvek® IsoClean® tulum ve aksesuarları, en yüksek düzeyde kontaminasyon kontrolüyle birlikte koruma, dayanıklılık, konfor ve temizlikte ideal bir denge sunar.Ürünler gama ışıması ile sterilize edilir, özel olarak işlenip ambalajlamadan geçirilerek partikül dökülmesi en aza indirilir ve daha iyi sterilite risk yönetimi için aseptik giyim desteklenirken aynı zamanda temiz odalar için GMP A&B (ISO 4/5, CLASS 10/100) standardına uygunluk sağlanır.

Kategori III TIP 5-B TIP 6-B EN 1073-2* Sınıf 2 EN 14126 ISO 11137 SAL 

Model özelliklerine ve temiz oda koşullarına bağlı olarak, Tyvek® ve Tyvek® IsoClean® kullanılarak üretilen sterilize edilmemiş tulumlar, birçok temiz oda sınıfı (genellikle de GMP C&D (ISO 7/8, SINIF 10.000/100.000)) ile kullanıma uygundur.

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum