06.03.2024

Novagent, Laboratuvar Kurulumunda Danışmanlık, Tasarım ve Üretim Hizmeti Veriyor

Novagent, laboratuvar kurulumunda danışmanlık, tasarım, üretim ve montaj süreçlerini yönetiyor.

2006 yılından bu yana pek çok kurumla çok çeşitli laboratuvar projelerini tamamlayan Novagent, tecrübeli teknik kadrosu ile laboratuvar yerleşimi, mekanik, elektrik ve mimari planlamalar dahil olmak üzere sıfırdan bir laboratuvar kuruyor.

Hizmetleri:

1. Laboratuvar kurulum danışmanlığı,
2. Laboratuvar tezgah, mekanik ve elektrik projelendirme,
3. Kurulum sonrası teknik servis hizmeti.

Ürünleri:

1. Lokal emiş kolları
2. Çekerocaklar,
3. Kimyasal madde dolapları
4. Mikrobiyolojik Güvenlik Kabinleri
5. Laboratuvar gaz tesisatları bakır ve paslanmaz hatlar,
6. Laboratuvar fanları PP, PVC ve ATEX
7. Scrubber, Aktif Karbon ve Gaz Filtreleri,
8. Laboratuvar aksesuarları; sandalye, tabure, lavabo, scattering, buzdolapları, bulaşık makineleri, atık sistemleri
9. Güvenlik Ekipmanları; göz vücut duşları, solüsyonlar,
10. İlaç depolama arabaları
11. Sterilizasyon ekipmanları

Novagent Laboratuvar Sistemleri

Novagent’in Türkiye temsilciliğini yaptığı laboratuvar çözümlerinde alanında en iyi olan Köttermann, Almanya’nın Hanigsen kentinde bulunan fabrikasında 75 yılı aşkın süredir çelik esaslı laboratuvar mobilyaları ve çeker ocaklar üretiyor.

Köttermann’ın ürün yelpazesinde modüler laboratuvar mobilyaları, çeker ocaklar ve 90 dakikalık tehlikeli madde saklama dolapları yer alıyor. Köttermann tarafından üretilen tüm ürünler, tanınmış uluslararası standartlara uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş.

Aynı zamanda laboratuvar çalışma ortamlarında sandalyelerin seçimi de çok önemli. Hijyenik, esnek, kompakt olması en önemli gereksinimler. Avrupa’nın en iyi endüstriyel ve laboratuvar sandalyelerinin lider üreticisi olan Bimos geniş ürün yelpazesinde ESD Sandalyeler, Laboratuvar Sandalyeleri, Temizoda Sandalyeleri ve Endüstriyel Sandalyeler olmak üzere birçok alan için ürünler yer alıyor.

Sağlıklı Bir Laboratuvar Ortamı

Laboratuvarların Nefes Almasını Sağlıyoruz: Sağlıklı bir laboratuvar ortamı için ürün yelpazelerimizden olan laboratuvarda zararlı olabilecek kimyasalları depolamak için kimyasal depolama dolabı, asidik ve bazik kimyasalların laboratuvar personelinin sağlığını tehdit etmemesi için asit-baz dolapları veya güvenlik dolaplarına laboratuvar oluştururken muhakkak yer verilmeli. Basınçlı gaz tüplerinin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi de bir diğer önemli nokta. Burada da Novagent’in ürün yelpazesinde olan FWF90 Tüp Dolapları ve FWF90 Yangın Dolaplarını kullanılabilir.

Laboratuvar ortamı için ideal havalandırmayı seçmek de önemli. Havalandırma ekipmanları adı altında bulanan Laboratuvar Emiş Kolu, Endüstriyel Emiş Kolu, Fanlar ve Filtreler olarak Fumex’in birçok modeline Novagent aracılığıyla kolaylıkla tedarik edilebilir.

 

Bir kaza anında optimum zararın oluşması için güvenlik ekipmanlarından acil göz ve boy duşları acil durumlarda kullanım kolaylığı sağlamak için tasarlanmış. Duşlar su tesisatına bağlanarak tezgâha, duvara veya zemine yerleştirilebiliyor. Sistem modüler olduğu için nakliye ve kurulum oldukça basit. Acil durum duşları, uyulması gereken yasal standartları da karşılıyor.

Novagent Laboratuvar Sistemleri, 2006’dan bu yana çok çeşitli kurumlar ile çok farklı kapsamdaki laboratuvar projelerini yönetmiş deneyimli teknik kadrosu ile detaylı brifingin ardından; teknik çizim ile mimari yerleşimi, mekanik-elektrik ihtiyaçların tespiti ve tedariği, tüm mobilyaların tespiti ve tedariği gibi bir laboratuvarın baştan sonra ortaya çıkarılmasında danışmanlık, tasarım, üretim, montaj süreçlerini yönetiyor.

Ürünleri görmek ve diğer detayları öğrenmek için Novagent’in Ümraniye’de bulunan showroomunu ziyaret edebilirsiniz.

Novagent Dış Ticaret Ltd. Şti.

Şerifali Mah. Açıkyüz Sk.Deniz Melis Apt.
No:19/A 34775-Y. Dudullu / Ümraniye

Telefon: +90 216 420 84 84
Fax: +90 216 420 84 74
Gsm: +90 532 138 17 91
Web: www.novagent.com.tr

E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum