Fan Filtre Ünitesi

Firma: Greenzone Temizoda ve Medikal Teknolojiler
Ürün Hakkında Bilgi

FFU (fanlı filtre üniteleri); kullanılacağı ortamın hacmine göre standartlara uygun olarak değişik ölçülerde üretilebilen, santrallere ihtiyaç duyulmaksızın kendinden fanlı, resirküle sistemlere uygun olarak çalışan hepa filtreli ünitelerdir.

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

Greenzone FFU, temiz odalarda (Temizlik sınıfı Class1 (ISO 3)- Class 100000 (ISO8) cleanroom), su dolum tesislerinde, gıda endüstrisinde, elektronik sektöründe, nano teknoloji, tekstil, ilaç, biyoteknoloji, otomotiv, medikal sektörlerinde ve laboratuarlar gibi hijyenin çok önemli olduğu alanlarda kullanılmaktadır.

Malzeme +

Greenzone Fanlı filtre üniteleri ergonomik tasarımı sayesinde son derece kolay monte edilebilir. Ses seviyesi ve enerji tüketimi oldukça düşüktür. Ürünün üzerinde, DOP testi ( sızdırmazlık testi ) yapabilmesi için test probu bulunmaktadır. Ürünlerimiz Ereğli A1 kalite (DKP) sactan fırın boyalı olarak ya da 304 veya 316 kalite paslanmaz çelik sac seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Greenzone Fanlı filtre üniteleri sıklıkla bakıma ihtiyaç duymaz. Ancak her filtre değişiminde motor değerleri kontrol edilmelidir. Greenzone Fanlı filtre üniteleri 220-230 V şebeke elektriği ile çalışır. Tesisata kaçak akım röleleri ve inverter (hız kontrol cihazı) tesis edilmesi tavsiye edilir. Greenzone Fanlı filtre üniteleri Ereğli A1 kalite sactan (DKP) üretilen bölümlerinin montajında sızdırmazlığı sağlanır. Ürünün renklendirilmesinde elektrostatik toz boya kullanılır ve böylece ürün kalitesi arttırılır.

Teknik Özellikler +

Kalite Garanti Belgeleri +

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum