Corian® Design

Firma: DuPont Corian
Ürün Hakkında Bilgi

Corian® yalnızca DuPont tarafından üretilen orijinal solid yüzey malzemesidir. Corian® solid yüzeyler hayal ettiğiniz tüm şekilleri alabilir. ​Dalgalı, neredeyse pürüzsüz, organik biçimler, cesur renk ve yarı şeffaflık efektleri - hayal edebildiğiniz her şeyi Corian® ile yaratabilirsiniz.​Corian® sağlam, kolay temizlenir ve onarılabilir, gözeneksiz yapısı ve ek yersiz birleşimi ile antibakteriyel bir üründür.DuPont™ Corian® solid, gözeneksiz ve homojen bir yüzey malzemesi olup, yaklaşık 1/3 oranında  akrilik reçine (aynı zamanda polimetil metakrilat veya PMMA olarak da bilinir) ve yaklaşık 2/3 oranında doğal minerallerden oluşur. Bu mineraller aliminyum’un ekstre edildiği bir madde olan  boksitten elde edilen aliminyum trihidrat (ATH) maddesinden oluşmaktadır. Çeşitli en, boy ve kalınlıktaki plakalar halinde bulunup, yetkili imalaçılar tarafından işlenmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin; www.corian.com.tr

 

ÜRÜN BİLGİLERİ
Uygulama Alanları +

Konaklama, sağlık, bankacılık, mağazacılık, yiyecek ve içecek gibi pek çok sektörde, mutfak ve banyo tezgahları, küvet/duş duvarları, mutfak eviyeleri, lavabolar, hijyenik yapısı ile laboratuvar tezgahları, ameliyathaneler, hasta odaları gibi uygulamalar için ideal, pratik ve estetik bir malzemedir.

Malzeme +

Corian®

Teknik Özellikler +

Corian® solid yüzey malzemesi çeşitli standart kalınlıklardaki plakalar halinde mevcuttur. 90'ı aşan renk paletindeki tüm renkler 12x760x3658 ebatlarında mevcut olup, seçilmiş bazı renkler ise ilaveten çeşitli genişliklerde (930 mm ve 1300 mm) ve çeşitli kalınlıklarda (4 mm, 6 mm ve 19 mm) bulunabilmektedir. Yapısı itirabiyle ısı ile biçimlendirilebilme özelliğine sahiptir.

Kalite Garanti Belgeleri +

ISO 9001 - ISO 13501 - ISO 14001 - ISO 19712 - ISO 19751 

GreenGuard, GreenGuard Gold, LGA, NSF, CE (Eviye & Lavabo, Duş Teknesi & Küvetlerde)

Diğer Ürünler..
E-bülten için aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli.

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Kayıt Ol

Şifremi Unuttum